Güneş Enerjisi

Evsel


Akıllı ev enerjisi yönetimi söz konusu olduğunda karanlıkta asla kalmazsınız. Yükselen enerji maliyetleri ve elektrik faturasındaki gizli ödemeler konusunda endişelenmeden, elektriğinizi güneş enerjisinden faydalanarak rahatlıkla kullanabileceksiniz. Sistemi anahtar teslim olarak kurmak ve yasal izin süreçlerini yönetmek ETeam tarafından gerçekleştirilir.

 

 

 

 

Ticari


Üretim tesisleri gibi ticari uygulamalar söz konusu olduğunda güneş enerjisinden yararlanmanın güzelliği, enerji kullanımının gün içinde gerçekleşmesidir. Ayrıca büyük ticari tesisler, gece enerji kullanımı için bir depolama çözümü satın alarak güneş enerjisinden yararlanabilir.

Bir güneş enerji üretim santralinin faydaları açık olmasına rağmen, bir fabrika temsilcisinin bir sonraki adımı için soruları olabilir. “Kurulumun fiyatı ne olacak, bu ölçeğin bir kısmını finanse etmek için doğru yol nedir ve ne zaman geri öder?” Bu öngörülen soruların cevaplarını daha iyi anlamak için bu yararlı ipuçlarına göz atın:

Sistem kurmayı düşünenlerin çok sayıda iyi ve doğru teklif aldıklarında yatırım maliyetlerinde en az %10 tasarruf sağlayabilmektedir:

Projeniz için doğru ölçekte bir teklif alabilmek için ETeam’in tecrübesi ve yetenekleri gerekecektir.

En büyük yükleniciler her zaman müşterinin beklediği en ekonomik çözümü sunmayabilirler:

Güneş enerji pazarındaki bazı büyük yüklenicilerden teklifler alıyorsanız, bu teklifleri diğer yüklenici teklifleriyle karşılaştırdığınızdan emin olun ve böylece sistem için fazla ödeme yapmayın.

Tüm ekipman seçeneklerinizi karşılaştırmak da önemlidir:

Büyük firmalar yalnızca daha yüksek fiyat sunmuyorlar ayrıca sisteminizin elektrik üretiminde önemli bir etkisi olabilecek daha az sayıda güneş ekipmanı sunmaktadırlar. Çeşitli güneş enerjisi teklifleri toplayarak, kullanabileceğiniz farklı ekipman paketlerine dayalı maliyetleri ve tasarrufları karşılaştırabilirsiniz. Tesisiniz için “optimum” noktayı bulmak için tek yol, farklı ekipman ve yüklenici tekliflerini değerlendirmektir.