E Team Enerji Hakkında

 

ETEAM Enerji, enerji sektöründe bilgi birikimine sahip profesyonellerin bir araya gelerek kazanmış oldukları tecrübeleri, doğru zamanda, doğru yerde ve ekonomik çözümler üreterek müşterilere aktarma amacıyla kurulmuş bir danışmanlık firmasıdır.

Ulusal ve uluslararası kazanılmış olan tecrübeler doğrultusunda, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri, Karayip Adaları, Kıbrıs, Asya ve Kuzey Afrika pazarlarına anahtar teslim rüzgar ve güneş enerjisi çözümleri sunmak, fizibilite çalışmalarıyla doğru yönlendirmelerde bulunmak, operasyonel santrallere bakım&onarım çözümleri sunarak santrallerden maksimum verimi sağlamak, enerjiyi doğru yöneterek ticari binalarda enerji tasarrufu ve verimliliği gerçekleştirmeyi misyon olarak belirlenmiştir. Vizyonumuz, alternatif enerji çözümlerinin sonuçlarından yararlanan memnun müşteriler üzerine inşa edilmiştir.

Çözüm ortaklarımız ile en yeni teknolojiyi temel alarak en gelişmiş enerji dostu ürünler üretir ve ihtiyaçlarınız için en iyi değeri en iyi ürünü seçmenize yardımcı oluruz. Her proje, hiçbir kısıtlama olmaksızın size özel olarak hazırlanmaktadır.

Rüzgar, güneş ve diğer alternatif enerji kaynaklarının, gelecek kuşaklar için küresel ısınmayı sınırlayacak, yeşil ve sürdürülebilir bir yaşam çizgisi sunacak muazzam bir fırsat olarak görüyoruz. Yenilenebilir enerjinin dünyanın enerji sorununa çözüm olabileceğine inanıyoruz ve umut ediyoruz ki bu çabanın içerisinde sizlerle beraber yola devam ederiz.